Jesteśmy profesjonalnym sklepem z farbami oferujemy bardzo bogatą gamę produktów, pochodzących od znanych, lubianych i cenionych na rynku producentów. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo wysokiej klasy farby takich firm, jak:

dulux                                                    imprefarb                              

 

Ponadto posiadamy również wiele elementów dekoracyjnych:

unicelllogo_marbet_designindeks

To właśnie dzięki nim będziecie mogli odmienić wnętrza swoich domów i mieszkań nie do poznania. To właśnie dzięki tym farbom będziecie mogli wnieść do swoich wnętrz nutkę radości i pozytywnej energii, a co za tym idzie podnieść jakość codziennego życia.

W naszej ofercie posiadamy również szeroką gamę artykułów malarskich dzięki, którym malowanie będzie łatwe, szybkie i przyjemne.

Malowanie to zarówno jeden z ostatnich etapów prac wykończeniowych, jak i kosmetyka zamieszkałego już lokalu. Przystępując do malowania swojego mieszkania czy domu, warto zaopatrzyć się w odpowiednie produkty, które nie tylko nadadzą ścianom wymarzony kolor, ale także skutecznie je zabezpieczą i utrwalą. W naszej ofercie znajdziesz wiele produktów, dedykowanych do pomieszczeń o różnym przeznaczeniu. Inne farby wybierzesz do wnętrz, które są użytkowane szczególnie intensywnie, jak kuchnia czy łazienka, jeszcze innymi pokryjesz ściany w sypialni.logo_portos dekoral snieżka nobiles
nobiles

Odpowiednie wykończenie elewacji nie tylko zdobi dom, ale też chroni go przed czynnikami atmosferycznymi. Wybierając tynk zewnętrzny do wykończenia ścian, musimy myśleć przede wszystkim o ich trwałości, łatwości czyszczenia, odporności na mikroorganizmy i wilgoć. Ważne jest również staranne dopasowanie tynku do materiału, z jakiego zbudowana została ściana.

 

Logotyp-wersja-normalnalogo-imperfarb