logo_portosRolety zewnętrzne stanowią doskonałą ochronę przed słońcem, wiatrem, deszczem, śniegiem i innymi czynnikami atmosferycznymi. Dodatkowo stanowi świetną izolację termiczną i akustyczną. Zapewnia prywatność i dodatkową ochronę przed włamywaczami.
Zimą w znacznym stopniu obniżą straty ciepła, latem zaś zapewnią przyjemny chłód w mieszkaniu.
Rolety zewnętrzne w znacznym stopniu poprawiają izolację akustyczną podnosząc komfort zapewniając ciszę.

Rolety zarówno w systemie podtynkowym, adaptacyjnym, nadprożowym jak i nadstawnym są stworzone z myślą o poprawie bilansu energetycznego budynku, a bogata gama kolorów zapewni dopasowanie kolorystyczne do istniejącej elewacji i okien.

Oferujemy:

  • najnowsze rozwiązania systemów rolet zewnętrznych,
  • doposażamy istniejące rolety w sterowanie elektryczne lub radiowe,
  • zapewniamy serwis pogwarancyjny oraz możliwość zakupów części zamiennych do rolet.

images

 

ROLETY DZIEŃ I NOC (3 color)                        ROLETY BLACKOUT                                ROLETY DZIEŃ I NOC                                     ROLETY FRESH

3color                      blackout                      dzien-i-noc                      fresh

logo_portos Plisy to obecnie najbardziej popularne osłony przeciwsłoneczne montowane wewnątrz pomieszczenia. Pasują do każdego okna i nie ograniczają otwierania skrzydła okiennego, ponieważ nie posiadają wystającej kasety. Jest to niezwykle istotne zwłaszcza przy drzwiach balkonowych czy oknach przesuwnych.
logo_portos Moskitiery to łatwy sposób, aby uniknąć obecności niechcianych owadów w naszym domu. Do wyboru mamy siatki w rolkach i gotowe moskitiery do okien lub na drzwi, które są dopasowane do wymiaru otworu. Dodatkowo siatki przeciw owadom dostępne są w różnych kolorach (najczęściej białym, szarym lub czarnym), dzięki czemu dopasujemy kolor do naszych ościeżnic. Na wakacjach przydatna okazać się może moskitiera nad łóżko - zamocowana do sufitu lub żyrandolu skutecznie ochroni nas przed komarami.