Bramy garażowe segmentowe

wykonane są z materiałów najwyższej jakości, zapewniają bezpieczeństwo i wygodę użytkowania oraz doskonałą izolacje cieplną. Bramy segmentowe dzięki temu, że otwierają się pionowo, oszczędzają miejsca przed i wewnątrz garażu. Dodatkowym atutem jest fakt, że do dyspozycji pozostaje całe światło przejazdu. Bramy segmentowe można zastosować w każdej sytuacji montażowej, niezależnie od kształtu otworu do garażu i formy nadproża. montażowej, niezależnie od kształtu otworu do garażu i formy nadproża.

Charakterystyka bram segmentowych:

  • skrzydło bramy wykonane z paneli stalowych ocynkowanych grubości40 mm wypełnionych pianką poliuretanową
  • skrzydło bramy porusza się wzdłuż prowadnic pionowych i poziomych podsufitowych
  • brama uszczelniona na całym obwodzie
  • bramy segmentowe dostępne w wersji ręcznej i automatycznej
  • szeroki wybór paneli i kolorów

Bramy garażowe uchylne

cechuje łatwość otwierania jak również bezpieczeństwo użytkowania. Zastosowane w mechanizmie bramy sprężyny po obu stronach doskonale równoważą ciężar całej konstrukcji, co ma wpływ na bezawaryjne funkcjonowanie całej bramy,
a także powoduje, iż zamykanie i otwieranie nie wymaga użycia dużej siły. Wszystkie bramy uchylne posiadają standardowe zamknięcie w postaci zamka, który umieszczony jest w centralnej części bramy i współpracuje on z systemem ryglowania.

Bramy garażowe rolowane

dzięki swojej konstrukcji zapewniają maksymalną ilość miejsca na parkowanie zarówno w samym garażu, jak i przed nim. Również obszar sufitu pozostaje wolny i może być dodatkowo wykorzystany. Dla garaży z małym nadprożem i/lub nieweilką ilością miejsca po bokach oferujemy bramę rolowaną na zewnątrz.

Bramy garażowe rozwierne

to tradycyjne zamknięcie otworu wjazdowego garażu lub innych obiektów gospodarczych, magazynowych czy usługowych. To najbardziej ekonomiczne zamknięcie garażu. Gwarancją niskiej ceny i niezawodnej pracy jest zastosowanie prostych i sprawdzonych rozwiązań. Brama wykonana jest w konstrukcji z ocynkowanych kształtowników zamkniętych, natomiast poszycie wykonane jest z blachy stalowej powlekanej w dowolnym kolorze z palety RAL dostępnej w ofercie. Rozwierne bramy są wykonywane w kilku wersjach; jako jednoskrzydłowe lub dwuskrzydłowe o podziale symetrycznym bądź asymetrycznym.

Bramy przemysłowe

dostępne w dowolnych wymiarach i z różnymi systemami sterowania elektronicznego, są odporne na wszelkie warunki pogodowe, działanie wiatru i zabrudzenia. Dzięki najwyższej klasy izolacji termicznej, bramy sprawują się doskonale również
w temperaturach poniżej zera. Grubość ram jest dobierana odpowiednio do wielkości bramy. Konstrukcja bram nie zajmuje miejsca
po bokach lub wewnątrz budynku, ponieważ bramy składają się do góry. Dodatkowo bramy mogą zostać wyposażone również w okna.