Karnisze są elementem wystroju. Pozwalają na powieszenie firanek i zasłon oraz stworzenie efektownej dekoracji.

Karnisze przez nas oferowane są najwyższej jakości, łatwe w montażu, a dzięki szerokiej gamie kolorystycznej i uniwersalności wymiarowej mogą znaleźć zastosowanie praktycznie wszędzie tam, gdzie chcemy.

W swojej ofercie posiadamy karnisze metalowe podwójne i pojedyncze w zestawach – gotowe komplety. Na indywidualne zamówienie dostępne są karnisze gięte. Sprawdzą się przy dekoracji okien okrągłych, półokrągłych, łukowych, narożnych czy w wykuszach.

 

Karnisze drewniane pozostają niezmiennie funkcjonalną ozdobą okna bez względu na zmieniające się czasy. Wykonane są z najwyższej jakości drewna i malalowane wysokogatunkowym lakierem dzięki czemu zachowują one kolor oraz funkcjonalność przez wiele lat. Karnisze drewniane cechuje wysoka odporność na różnego rodzaju uszkodzenia. Toteż cieszą się dużą popularnością. Są lekkie i eleganckie. Wypełniają wnętrza tradycyjne oraz nowoczesne aranżacje w stylu skandynawskim oraz neo – góralskim gdzie łączy się nowoczesność i surowość pomieszczeń z ornamentyką i wzornictwem góralskim. Szeroka oferta karniszy drewnianych umożliwia wybranie odpowiedniego karnisza pod względem typu oraz kolorystyki.

   

W asortymencie znajdują się szyny sufitowe PCV, które charakteryzuje najwyższa jakość i precyzja wykonania. Karnisze szynowe PCV są montowane do sufitu lub wnęki. Karnisze szynowe sufitowe z PCV doskonale sprawdzają się w różnego typu wnętrzach gdzie występują załamania ściany dzięki temu rozwiązaniu łączy się szyny za pomocą łuku, w efekcie czego powstaje niepowtarzalna aranżacja.

Produkt charakteryzuje się wysoką jakością wykonania oraz atrakcyjną ceną.