Moskitiera drzwiowa

Jest to propozycja dla każdego kto chce się trwale chronić przed owadami. Moskitiery na okna i na drzwi pozwalają cieszyć się swobodnym przepływem powietrza do pomieszczeń bez ryzyka napływu do wnętrza owadów. To szczególnie przydatny i praktyczny dodatek w okresie wiosenno-letnim, który chroni mieszkańców przed towarzystwem dokuczliwych insektów. Dzięki takiej zaporze do pomieszczenia nie przedostaną się muchy, komary, osy czy inne insekty. Stanowi to gwarancję spokojnego i bezpiecznego snu, przy zachowaniu dostępu świeżego powietrza.

Moskitiera okienna

W naszym asortymencie dostępne są modele tradycyjne – oparte na ramie aluminiowej, jak też moskitiery rolowane, plisowane, czy przesuwne. Ramka moskitiery występuje w kolorach: biały, brązowy, antracyt, silver, złoty dąb, orzech, mahoń. Wszystkie wykonane zostały z drobnej, trwałej siatki z włókna szklanego w kolorze szarym lub czarnym, która przepuszcza powietrze. Zamontowanie moskitier nie ogranicza widoczności ani możliwości otwierania i zamykania skrzydeł okiennych czy drzwiowych. Moskitiery są dostępne w dwóch wersjach – jako produkt gotowy oraz jako moskitiera do samodzielnego montażu.

Moskitiera okienna montowana jest na zewnątrz okna za pomocą haczyków. Moskitierę można w łatwy sposób bezinwazyjnie zamontować oraz zdemontować.

Moskitiera drzwiowa montowana jest do ramy drzwi balkonowych od zewnątrz za pomocą zawiasów. Dla usztywnienia drzwi, pośrodku zastosowano dodatkowy profil. Specjalne magnesy przytrzymują moskitierę przy drzwiach i zapobiegają samoistnemu otwieraniu się moskitiery.

 

Moskitiery przesuwane odznaczają się dużą funkcjonalnością i nie ograniczają widoczności. Sprawdzają się na okna i drzwi na balkonach, tarasach, ogrodach zimowych. Skrzydło przemieszcza się wzdłuż prowadnic i zapewnia swobodę użytkowania.

Moskitiera plisowana z wykorzystaniem systemu płynnych przesuwów, dzięki czemu mogą się uchylać w różnych kierunkach.

Moskitiery rolowane mogą być wykorzystane na okna (także dachowe) oraz drzwi tarasowe lub balkonowe. Specjalny system pozwala na regulację zgodnie z aktualnymi potrzebami. Możliwe jest uruchomienie osłony przed owadami tylko w okresie wzmożonej ich aktywności.

Kupując rolety z naszym montażem,otrzymujecie Państwo bezpłatny pomiar!

Miejscowość:

Ulica:

Telefon:

E-mail:

Zamawiam pomiar dla: