ROLETY WEWNĘTRZNE

Różnego typu rolety wewnętrzne to jedne z najczęściej stosowanych dziś rozwiązań, jeśli chodzi o kontrolę dostępu światła dziennego do wnętrza mieszkań i domów. Ze względu na nowoczesny, atrakcyjny wygląd oraz wysoką funkcjonalność rolety wewnętrzne, okienne stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnych zasłon materiałowych. Asortyment obejmuje między innymi rolety materiałowe w kasetach PCV i aluminiowych z prowadnicami mocowane do konstrukcji okna, wolno wiszące mocowane do ścian oraz rolety przy szybowe (mini), których uchwyty pozwalają bezinwazyjnie zamontować roletę na większości okien dostępnych na rynku. Wtedy roleta wyposażona jest w system żyłkowy, dzięki któremu zawsze przylega do okna i nie łopocze przy przeciągach. Posiadamy rozwiązania przystosowane do różnej wielkości okien tradycyjnych oraz do okien dachowych. Nowoczesne osłony okienne charakteryzują się innowacyjnością i elegancją . Należą do nich rolety „dzień-noc” oraz plisy. Rolety typu „dzień-noc” to kombinacja transparentnych i nieprzezroczystych pasów tkaniny. Pozwala to na płynną regulacje dopływu światła, dzięki ustawieniu w opcji na dzień lub na noc. Z kolei plisa jest rodzajem rolety o harmonijkowym układzie materiału. Pięknie układa się na oknie przy czym spełnia doskonale swoje funkcje. Osłania pomieszczenie przed nadmiarem słońca i jest pięknym elementem dekoracyjnym.

ŻALUZJE POZIOME

Drewniane lub aluminiowe. Umożliwiają podnoszenie i regulowanie kąta nachylenia lameli i dowolne dawkowanie dopływu naturalnego oświetlenia do wnętrza. Chronią również pomieszczenia przed nadmiernym nagrzewaniem oraz umożliwiają swobodną cyrkulację powietrza. Pozwalają ukryć wnętrze przed obserwatorami z zewnątrz bez konieczności zmniejszenia ilości oświetlenia oraz całkowicie lub częściowo zaciemniać okno.

VERTICAL – CZYLI ŻALUZJA PIONOWA

Żaluzja pionowa – jest ona praktycznym i komfortowym rozwiązaniem dla domu oraz instytucji użytku publicznego. Jest prosta w użytkowaniu i łatwa w utrzymaniu czystości. System prowadzenia paneli w postaci koralików utrzymuje żaluzję w jednej linii i ułatwia precyzyjne użytkowanie. Vertikal jest szybki, zwrotny i dokładnie przysłania określone partie okna.

ZALETY PRODUKTU:

  • Komfortowe dostosowanie światła przenikającego do wnętrza poprzez ustawienie kąta odchylenia lamel oraz zakresu rozsunięcia żaluzji,
  • Wybór sposobu montażu – naścienny lub sufitowy,
  • Żaluzje pionowe doskonale sprawdzą się w przestrzennych, wysokich pomieszczeniach, a także jako element dzielący wnętrze,
  • Atrakcyjna kolekcja tkanin i lamel PCV, pozwala dobrać żaluzję do pomieszczenia w zależności od jego przeznaczenia – sala konferencyjna, biuro, mieszkanie,
  • Możliwość zastosowania żaluzji we wnętrzach ze skosami oraz z pionowymi lub poziomymi kształtami łukowymi.

BEZPŁATNY POMIAR!

Dwa lub trzy krótkie zdania o pomiarze. Dwa lub trzy krótkie zdania o pomiarze. Dwa lub trzy krótkie zdania o pomiarze.

Miejscowość:

Ulica:

Telefon:

E-mail:

Zamawiam pomiar dla:

ROLETY ZEWNĘTRZNE

Stosowane głównie z myślą o zabezpieczeniu wnętrza przed wandalizmem i włamaniem, chronią wnętrze przed nadmiernym nagrzewaniem oraz nasłonecznieniem. Stanowią również doskonałą izolację akustyczną, termiczną, powodują znaczne oszczędności
w zużyciu energii cieplnej, zabezpieczają otwory okienne i elewację przed zniszczeniem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi m.in.: przed gradem, deszczem, śniegiem, porywistym wiatrem.

Rolety zewnętrzne mają możliwość zastosowania automatycznych czujników zmierzchu, czasu, wiatru, czuwania, a także podłączenia do systemu inteligentnego zarządzania budynkiem. Pozwalają zaprogramować rolety, tak aby podnosiły się i opuszczały również podczas nieobecności właścicieli.

Elektryczne napędy i sterowania znacznie podnoszą komfort użytkowania, zwłaszcza w przypadku dużej ilości rolet, rolet montowanych w trudno dostępnych miejscach lub rolet o dużych gabarytach.

Posiadamy w ofercie rolety różne typy rolet zewnętrznych:

  • rolety elewacyjne,
  • rolety nadstawne,
  • rolety podtynkowe
  • rolety zintegrowane z moskitierą.

TYP MONTAŻU A:
Cała roleta montowana jest na elewacji budynku. Napęd (taśma lub linka) wyprowadzone są tyłem skrzynki, następnie poprzez otwór w ścianie do wnętrza pomieszczenia. Montaż ten wykonujemy po zamontowaniu okna

TYP MONTAŻU B:
Cała roleta przykręcana jest na ramę okienną. Wyjście napędu (linki) jest przez ramę okienną. Należy pamiętać, ze do wnęki okiennej należy wkładać skrzynkę rolety z nałożonymi prowadnicami.

 

Roleta nadstawna TL1000
System, który można zastosować w nowo budowanych jak i modernizowanych obiektach. Pokrywa rewizyjna jest zamontowana od spodu skrzynki – daje to możliwość zabudowania skrzynki rolety także od wewnątrz mieszkania bez obawy o dostęp serwisowy do rolety.

Roleta nadstawna CC1000
posiada klapę rewizyjną od czoła dlatego może być zabudowana tylko od zewnątrz. Dostęp do środka rolety jest możliwy od strony mieszkania.

IT2000
Montaż bez poszerzenia

IT2000
Montaż z poszerzeniem

IT2000 – system ten stanowi połączenie zalet rolety zewnętrznej z roletą nadstawną. Podstawową zaletą tego systemu jest fakt, że możemy ją zamontować bez powiększania otworów okiennych i jednocześnie zabudować skrzynkę dzięki czemu osiągniemy efekt wizualny jak w przypadku rolet nadstawnych. W rolecie tego typu cała skrzynka pozostaje na zewnątrz budynku a dostęp serwisowy zapewnia nam klapa rewizyjna w dolnej części.